Livraison gratuite pour les commandes supérieures à 60 euros

Příroda,
to je oč tu běží

Žít na maximum,
ale ve zdraví.

Nejen udržitelnost životního stylu je pro nás zásadní. I udržitelnost našeho konání vůči přírodě je klíčovou otázkou. Z celého srdce děkujeme, že společně s námi pomáháte minimalizovat odpad.

Sbohem plastu

Plastovým obalům odzvonilo. Místo nich u nás najdete udržitelné skleněné obaly, které jsou zdravotně naprosto nezávadné a neuvolňují se z nich žádné látky. Et vous avez besoin d'aide ? Recyklace Možnost et využití opakovaného.

Vy nám obaly, my vám slevu

Une bonne idée, c'est une bonne idée. Tímto heslem se řídíme, pokud jde o obaly. Pokud však už obal vznikl, pojďme jej využít na maximum. Nahromadilo se vám doma 5 skleněných lahví od Mindflow tobolek ? Les prix sont fixés en fonction du nombre d'heures de travail, du nombre d'heures de travail et du nombre d'heures de travail par jour.

Jak na to ?

Jednoduše vyplňte formulář.
Les générateurs d'électricité ont été installés à Zásilkovnu.
A je to ! Po obdržení obalů zašleme kupón v hodnotě 50 Kč

Získejte slevu na váš další nákup.

Chci vrátit obaly
Šetříme papíry i les

Ke každému produktu pro vás připravujeme vyladěné návody plné tipů a triků, vychytávek a osobně vyzkoušených fíglů.

Nově však však v digitální podobě. Les produits les plus courants, les plus simples et les plus complexes, sont équipés de QR kód sur les produits les plus simples.

Sázíme na budoucnost (en anglais)

Dnes můžeme obaly třídit, recyklovat, využít na jiné účely.... Qu'en est-il ? La plupart d'entre eux ont des problèmes de santé et de financement. Un pourcentage de 1 % du montant total des dons est versé à l'organisation The Ocean Cleanup et à Sázíme Budoucnost.

Společně vdechneme obalu nový život

Víte, že skleněné obaly s víčkem vám skvěle poslouží jako kořenky ? Stačí nasypat oblíbené koření, popsat a šikovná kořenka je na světě.

Skvělým druhým životem pro skleněný obal bude i domov pro malé semínko, které vám vyklíčí do radosti. Přidejte ozdobnou stuhu či lněný provázek, natrhejte luční kvítí a vytvořte z obalu malou vázu přinášející do prostoru dotek domova. Nebojte, speciální etiketa jde snadno odlepit.

Quelque chose a mal tourné, veuillez nous contacter !
Panier 0
Sous-total :
Livraison